Połączymy Cię ze Światem!
Programy TNK
Dekodery TNK
Cennik TNK
Zgierz Łódź Ozorków Konstantynów Aleksandrów Stryków Głowno Rąbień Grotniki Sokolniki Smardzew Rosanów
 
W Pakiecie Domowym HD znajdą się też kanały sportowe – nSport, Eurosport, czy TVP Sport, kanały muzyczne (Eska TV). Nie brakuje również popularnych kanałów informacyjnych – TVN 24 i TVP INFO czy popularnych kanałów tematycznych takich jak, TVN Turbo, TVN Meteo, CNBC Biznes, Religia.tv i Discovery Channel.Ponadto użytkownik na telewizji na kartę uzyskuje dostęp do setek kanałów FTA (m.in. TVP Polonia, TVP Kultura, TV Silesia, Edusat, TV Puls, TV Biznes, VIVA, 4FunTV i wiele, wiele innych), oraz (w granicach zasięgu) kanałów nadawanych za pośrednictwem cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T (m.in. Telewizja Polsat). Pakiet Domowy HD to starannie wybrany zestaw kanałów zapewniający wszechstronną rozrywkę dla całej rodziny. Jest to również oferta niezwykle atrakcyjna cenowo. Koszt miesięcznego doładowania Pakietu Domowego HD to 19,90 zł.
Pakiet Domowy HD Premium to rewelacyjna oferta 10 kanałów w jakości HD: TVP HD na antenie której obejrzeć będzie można m.in. relację ze spotkań tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, nSport HD – jedyna stacja na której oglądać można niemal wszystkie spotkania najbardziej prestiżowych piłkarskich spotkań klubowych świata – Ligi Mistrzów, popularny Eurosport HD. Nie zabraknie również dostępnego dotąd w telewizji nowej generacji n filmowego kanału MGM HD z najlepszymi filmami jednej z największych i najlepszych wytwórni Hollywood. Częścią Pakietu Domowego HD Premium są również kanały przyrodnicze: Animal Planet HD, który przybliża widzom świat dzikich zwierząt i prezentuje prawdziwą naturę, Discovery Showcase HD – jedna z największych światowych marek telewizyjnych wysokiej rozdzielczości, oferująca rozrywkę przy wykorzystaniu najnowszej technologii High Definition czy stworzony przez słynne National Geographic Society kanał Nat Geo Wild HD. Nie brakuje również zrealizowanej od podstaw w najwyższej jakości obrazu i dźwięku stacji muzyczna MTVN HD, czy nowej na polskim rynku stacji BBC HD – rewolucyjnego wielogatunkowego kanału stworzonego przez czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości.
Częścią Pakietu Domowego HD Premium jest również dostępny zazwyczaj za dodatkową opłata kanał Premium Filmbox HD, emitujący najnowsze filmy w rozdzielczości HD. Szeroki zakres tematyczny kanałów sprawia, że każdy członek rodziny znajdzie tu coś ciekawego. Pakiet Domowy HD Premium to najta
ńsza taka oferta HD na polskim rynku. Już za 19,90 zł miesięcznie zyskujemy dostęp do szerokiego wyboru kanałów zrealizowanych w technologii High Definition, dzięki której telewizja zyskuje całkowicie nową jakość.
Pakiet Domowy HD Premium dostępny jest wyłącznie razem z Pakietem Domowym HD.
Elastyczna formuła telewizji na kartę HD sprawia, że pakiety można włączać w dowolnej chwili. Tylko i wyłącznie od widza zależy, z ilu pakietów i przez jaki okres Klient zamierza korzystać. Posiadacz telewizji na kartę HD sam decyduje, kiedy i jaką sumą zasili swoje konto. To, czy wszystkie środki przeznaczone zostaną na dostęp do jednego, czy obu pakietów zależy wyłącznie od decyzji Użytkownika. W telewizji na kartę HD modyfikowanie swojej oferty jest bajecznie proste. Pakiet dodatkowy można dowolnie włączać lub wyłączać, np. za pomocą wiadomości SMS. Nigdy jeszcze w historii płatnej telewizji w Polsce, zarządzanie swoim pakietem usług nie było tak łatwe, ani elastyczność oferty tak wielka.
        (Źródło: SATKurier)
PAKIET DOMOWY HD
PAKIET DOMOWY HD PREMIUM
PROGRAMY NIEKODOWENE (FTA)
19.90 pln
19.90 pln
TNK HD
OFERTA PROGRAMOWA
17 maja 2010 roku to pierwszy dzień istnienia telewizji na kartę HD
Telewizja na kartę HD to unikalna oferta 35 kanałów telewizyjnych (w tym 12 w jakości HD) dostępnych bez umowy, bez abonamentu, na zasadzie doładowania – tak prosto jak telefon na kartę. Oferta telewizji na kartę HD podzielona jest na dwa pakiety – Pakiet Domowy HD i Pakiet Domowy HD Premium.
W skład Pakietu Domowego HD wchodzi 25 kanałów telewizyjnych (w tym dwóch TVN HD i TVN HD+1 nadawanych w jakości HD). W pakiecie znaleźć można szeroki wybór kanałów – od stacji ogólnotematycznych – takich jak TVN HD, TVN HD +1, TVN, TVP1, TVP2, TV 4 czy TVN7, przez kanały filmowe (jak poświęcony kinematografii rosyjskiej i radzieckiej kanał Wojna i Pokój, serialowy kanał AXN czy Kino Polska prezentujące najlepszą rodzimą produkcję filmową), aż po programy przeznaczone dla najmłodszego widza: Disney Channel, Disney XD, Da Vinci Learnig.
Zobacz dekoder TNK HD