Połączymy Cię ze Światem!
Bez umowy, bez obowiązku opłat
regulowanych terminowo .
To klient decyduje czy i kiedy chce doładować swoją kartę i korzystać z pełnej oferty kanałów dostępnych w "telewizji na kartę".
Doładowania karty można dokonywać
w dowolnym czasie w wyznaczonych
punktach sprzedaży "telewizji na kartę"
lub wpłacając odpowiednią kwotę na
indywidualne konto bankowe przypisane
do każdej karty. To najbardziej przyjazna oferta dla osób korzystających sezonowo z oglądania TV, np. w jesienne lub zimowe wieczory.
Telewizja Na Kartę HD!
0
Warto jest się zastanowić nad tego typu ofertą.
Proponujemy kompleksową usługę sprzedaży oraz montażu Telewizji Na Kartę. Wystarczy tylko zadzwonić. Resztę załatwimy za Ciebie.
Programy TNK
Dekodery TNK
Cennik TNK
Zgierz Łódź Ozorków Konstantynów Aleksandrów Stryków Głowno Rąbień Grotniki Sokolniki Smardzew Rosanów
Telewizja na kartę jako pierwsza w Polsce umożliwiła dostęp do usług telewizji cyfrowej na zasadzie pre-paid. W jej ofercie znaleźć można obecnie takie kanały, jak TVN, TVN7, TVN WARSZAWA, TVP1, TVP2, TVN24, nSport, TVN TURBO, TVN STYLE, TVN CNBC BIZNES, TVN METEO, TVP INFO, TVP SPORT, DISNEY CHANNEL, DISCOVERY CHANNEL, TV4, KINO POLSKA setki niekodowanych kanałów FTA. Telewizja na kartę, jako pierwsza w Polsce umożliwiła dostęp do kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości na zasadzie pre-paid. Aby rozpocząć korzystanie z niej wystarczy zakup specjalnej karty, przystosowanej do współpracy z większością dostępnych na rynku urządzeń do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej. Istnieje również możliwość kupna karty razem ze specjalnie przystosowanym dekoderem.

Po wyczerpaniu się trzymiesięcznego lub sześciomiesięcznego pakietu startowego użytkownicy telewizji na kartę sami decydują, na jaki okres doładują swoją kartę. Nawet jednak bez jej doładowywania Klienci telewizji na kartę mogą za pomocą swojego dekodera odbierać pięć kanałów telewizyjnych: TVN, TVN7, TVP1, TVP2,  religia.tv oraz setki kanałów FTA.
nowość!
 
TNK HD