Połączymy Cię ze Światem!
Zgierz Łódź Ozorków Konstantynów Aleksandrów Stryków Głowno Rąbień Grotniki Sokolniki Smardzew Rosanów
Cyfrowy Polsat jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się platformą cyfrową, która posiada największy udział w rynku mediów w Polsce. Efekt ten osiągnięto przez konsekwencję w działaniu, bardzo przystępne ceny, oraz rzetelność.
- Oferujemy rzeczową obsługę klienta   
  opartą na wieloletnim doświadczeniu.
- Szeroką gamę pakietów i promocji.
- Duży wybór dekoderów i akcesoriów.
- Możliwość zamiany pakietów.
- Wymianę dekoderów na nowszy model.
- Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
- Profesjonalny montaż.
- Doradztwo techniczne.
- Możliwość zakupu przez telefon.

ZADZWOŃ- RESZTĘ ZAŁATWIMY ZA CIEBIE!
Pakiety
Dekodery
Promocje
Montaż
Cyfrowy Polsat Zgierz - montaż i sprzedaż
 
Ponad 320 filmów rocznie, 30 nowości w miesiącu, dostęp z dowolnego dekodera

Rusza nowa usługa w Cyfrowym Polsacie. Wszyscy abonenci i użytkownicy największej w Polsce platformy cyfrowej mogą zamawiać dostęp na życzenie do wybranych przez siebie filmów (VOD). VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępnych będzie rotacyjnie blisko 60 filmów. Cyfrowy Polsat przeznaczył cały transponder satelitarny do obsługi nowej usługi.

W ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej w ciągu roku zostanie pokazanych minimum 320 pozycji filmowych. W ciągu jednego dnia widz będzie mógł wybierać spośród około 15 propozycji. Co tydzie
ń będzie przedstawiana nowa oferta, a miesięcznie udostępnionych zostanie 30 nowych produkcji.

Kanały VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdą się na pozycjach 51 - 65 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Wszyscy nasi abonenci chcą mieć łatwy i funkcjonalny dostęp do możliwie najbogatszej oferty filmowej, a jednocześnie cenią sobie swobodę i możliwość wyboru. Dlatego na naszą usługę przeznaczyliśmy  15 kanałów satelitarnych. Wprowadziliśmy takie rozwiązanie technologiczne, które pozwala wszystkim abonentom i użytkownikom, bez względu na rodzaj posiadanego dekodera wypożyczać filmy z naszej oferty. Dzięki niej w prosty i szybki sposób można wybrać i obejrzeć film bez konieczności wychodzenia z domu, kupowania dekodera z twardym dyskiem czy ściągania filmu przez satelitę na dysk dekodera. Zadbaliśmy, żeby oferowane filmy były jak najciekawsze. Już na samym początku nasi widzowie będą mogli obejrzeć produkcje z oferty Monolith Films, np. obsypany Oskarami "Slumdog: Milioner z ulicy" czy "Zmierzch" - powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu w Cyfrowym Polsacie SA.
(Przedruk z www.cyfrowypolsat.pl)
Nowość!!!